Inzerce

Nejnovější videa

Potápění na Špicberkách - Svalbard

Publikováno 15.11.2012, 4907 shlédnutí

TV DIVE: V novém bloku " Potápěčské lokality světa" začínáme reportáží Miloslava Dvořáčka z exkluzivního místa Špicberky - Svalbard. Jak se potápí za polárním kruhem? Je těžké dostat se do těchto míst? Miloslav Dvořáček díky české výzkumné stanici jihočeské university nám natočil místo, kam se málo kdo podívá. Sledujete cyklus Světové potápěčské lokality v reportáži Míloslava Dvořáčka.

Senec - potápěčský karneval 2012 část II.

Publikováno 12.11.2012, 2985 shlédnutí

TV DIVE: Druhá část reportáže od Seneckých jezer na Slovensku. Ukážeme vám závěrečné vyhodnocení nejlepší maska 5. ročníku potápěčského karnevalu. Kdo má nejlepší a naopak nejhorší pálenku ? Jakou novou sexující hru si vymysleli učárnutí karnevalu. Na závěr vám zazpívají i známi potápěčští pardové v podání Petra Večeři a Richarda Jaroňka známého podvodního fotografa. To vše v naší reportáži.

Pavel Gross - projektant hloubkových ponorek, účastník expedice Xénie

Publikováno 9.11.2012, 5242 shlédnutí

TV DIVE: Pavel Gross vám v naší reportáži prozradí, jeho první krůčky do světa ticha . Bude vám vyprávět o své první konstrukci potápěčského fotografického boxu. Představí výrobu prvních suchých obleků v Čechách, uvidíte i potápění v plavkách pod ledem. Kdo ho inspiroval na zkoumaní dlouhodobého pobytu pod vodou? Jak začal projekt Xenie I.? Podívejte se na reportáži o Pavlu Grossovi .

Yucatan - Skryté světy 4.díl FILM

Publikováno 1.11.2012, 3026 shlédnutí

TV DIVE: Poslední díl filmu YUCATAN Skryté světy Miloslava Dvořáčka je tu. Co objevila československá potápěčská výprava v temných chodbách obrovského jeskynního systému v Mexiku? Pojďte spolu s námi sledovat krásná a tajemná zákoutí skrytého světa pod zemní a vodou.

Ivan Mackerle - potápění v Čechách v 50. letech

Publikováno 1.9.2012, 4924 shlédnutí

TV DIVE: Ivan Mackerle vzpomíná na své počátky potápění koncem 50.let. Výroba prvního vlastního potápěčského přístroje, spolu s autentickým filmem vás určitě pohltí svojí atmosférou. Ukážeme vám výrobu jednoho z prvních potápěčských boxů na podvodní kameru. Ivan Mackerle vám bude vyprávět o vlastní konstrukci kyslíkového rebreatheru. Vraťme se do počátků československého potápění.

Kryzstof Starnawski rozhovor Techmeeting Bratislava

Publikováno 1.9.2012, 4013 shlédnutí

TV DIVE: Kryzstof Starnawski pracovník Polské horské služby v Tatrách, vám doporučí potápěčské lokality v Polsku. Rozhovor, který jsme udělali na Techmeetingu Bratislava v únoru letošního roku vám potvrdí, co očekával Kryzstof v Hranické propasti. Nakonec sami můžete posoudit co si tenkrát Kryzstov Starnawski myslel a jaká je dnešní skutečnost.

< predchozi1..20
2122232425
nasledujici >
Doporučená videa
Publikováno 15.1.2015
2981 shlédnutí
Potápěčské akce