Inzerce

Potápěčské lokality Česko-Slovenska

Lom Kosov u Berouna 9.díl-lokality ČESKO-SLOVENSKA

Publikováno 4.5.2015, 3769 shlédnutí

TV DIVE:   Další díl Česko - Slovenské lokality tentokrát od Berouna. Maly zatopený lom Kosov začal svoji historickou pouť v roce 1905. Podívejte se na to ,tuto zajímavou lokality a nechejte se inspirovat  pro vaše potápění. Potápěčské lokality Česko - Slovenska pokračují  dalším dílem.

 

Lom Rumchalpa 8.díl-lokality ČESKO-SLOVENSKA

Publikováno 29.4.2014, 4036 shlédnutí

TV DIVE:   Nová podvodní atrakce vždy přitáhne nové návštěvníky na potápěčskou lokalitu . Navštivte spolu s námi Kumburský újezd  lom Rumchalpa . Podíváte se na nově potopený autobus pod vodou. Tomáš Kurfiřt vás provede nejenom nově potopeným autobusem , ale ukáže vám I další atrakce tohoto lomu. Tak sedejte k PC a sledujete další díl seriálu Potápěčské lokality Česko -Slovenska

 

Lom Vápenka 7.díl-lokality ČESKO-SLOVENSKA

Publikováno 16.3.2014, 3700 shlédnutí

TV DIVE:   Konečně je tady další díl lokality Česko-Slovenska . Tentokrát vás dovedeme na méně známou lokalitu vápenka. Tomáš vám ukáže co je tady pod vodou a jak se tady dá potápět. Ukážeme vám I historické fotografie tohoto lomu, tak se usaď tě do křesílka a vychutnejte si spolu s dobrou kávou lokality Vápenka u Lahoště.

 

Lom Velká Amerika 6.díl-lokality ČESKO-SLOVENSKA

Publikováno 10.2.2014, 4598 shlédnutí

TV DIVE:  Další 6.díl Česko-Slovenské potápěčské lokality vás přivede na lom Velká Amerika  Mořina. Pro vaše ponory určitě inspirující lokalita. Podívejte se co všechno můžete pod vodou vidět na lomu Velká Amerika Mořina. Tomáš Kurfiřt vám tuto lokalitu přiblíží při svém zimním ponoru.

Lom Horní Cerekev 5.díl-lokality ČESKO-SLOVENSKA

Publikováno 6.1.2014, 3709 shlédnutí

TV DIVE: Dnes vám představíme známou lokalitu českých vod Horní Cerekev. Tomáš zde udělal před-silvestrovský ponor. Podívejte se na hezkou lokalitu, která stojí za to aby jste ji navštívili. Pokud hledáte inspiraci sledujete náš seriál potápěčské lokality Česko- Slovenska v jeho dalším pokračování. 

Tornala Morské oko 4.díl- lokality ČESKO-SLOVENSKA

Publikováno 15.4.2013, 4622 shlédnutí

TV DIVE: První potápěčská lokalita Slovenska v našem seriálu Česko- Slovenské lokality je termální sladkovodní jeskyně Tornala - Morské oko. Tuto nádhernou a velice zajímavou lokalitu nám představí Miloš Smola ve své reportáži. Sestupte  spolu s námi do 38 metrové hloubky  Tornala - Morské oko. 

12
nasledujici >
Doporučená videa
Publikováno 15.1.2015
2954 shlédnutí
Potápěčské akce