Inzerce

Potápěčské osobnosti

Pascal Bernabé ponor do 330m - Techmeeting Bratislava 2012

Publikováno 21.11.2012, 3681 shlédnutí

TV DIVE: Pascal Bernabé vypráví o svém rekordu do 330 metrové hloubky. Co prožíval? Jak se cítil? Co mu prolétlo hlavou, když v této obrovské hloubce explodovala jeho baterka? To vše a mnohem více na vám poví sám Pascala Bernabé v naší reportáži z Techmeetingu v Bratislavě roku 2012.

Pavel Gross - projektant hloubkových ponorek, účastník expedice Xénie

Publikováno 9.11.2012, 5221 shlédnutí

TV DIVE: Pavel Gross vám v naší reportáži prozradí, jeho první krůčky do světa ticha . Bude vám vyprávět o své první konstrukci potápěčského fotografického boxu. Představí výrobu prvních suchých obleků v Čechách, uvidíte i potápění v plavkách pod ledem. Kdo ho inspiroval na zkoumaní dlouhodobého pobytu pod vodou? Jak začal projekt Xenie I.? Podívejte se na reportáži o Pavlu Grossovi .

Ivan Mackerle - potápění v Čechách v 50. letech

Publikováno 1.9.2012, 4899 shlédnutí

TV DIVE: Ivan Mackerle vzpomíná na své počátky potápění koncem 50.let. Výroba prvního vlastního potápěčského přístroje, spolu s autentickým filmem vás určitě pohltí svojí atmosférou. Ukážeme vám výrobu jednoho z prvních potápěčských boxů na podvodní kameru. Ivan Mackerle vám bude vyprávět o vlastní konstrukci kyslíkového rebreatheru. Vraťme se do počátků československého potápění.

Kryzstof Starnawski rozhovor Techmeeting Bratislava

Publikováno 1.9.2012, 3991 shlédnutí

TV DIVE: Kryzstof Starnawski pracovník Polské horské služby v Tatrách, vám doporučí potápěčské lokality v Polsku. Rozhovor, který jsme udělali na Techmeetingu Bratislava v únoru letošního roku vám potvrdí, co očekával Kryzstof v Hranické propasti. Nakonec sami můžete posoudit co si tenkrát Kryzstov Starnawski myslel a jaká je dnešní skutečnost.

Dan Hutňan speleopotápěč

Publikováno 1.8.2012, 4198 shlédnutí

TV DIVE: Dan Hutňan speleopotápěč , vedoucí expedice Xibalba v Mexickém Yucatánu, bude vyprávět o svých začátcích v potápění. Prozradí vám svoji oblíbenou potápěčskou destinaci.Vice v naší reportáži o Danu Hutňanovi.

Osobnost měsíce: Prof. Mudr. František Novomeský

Publikováno 1.7.2012, 5664 shlédnutí

TV DIVE: Moudrý, zároveň však velmi skromný muž. Kapacita hyperbarické medicíny pan Prof. Mudr. František Novomeský při dekorování do síně slávy na Techmeetingu v Bratislavě 2012. Těšit se také můžete na osobní rozhovor, kde vám prozradí svoje počátky v potápění, kdy se potápěl se svým dědou a snil o tajemných dálkách. To vše v naší reportáži o Františkovy Novomeském.

1
Doporučená videa
Publikováno 15.1.2015
2955 shlédnutí
Potápěčské akce