Inzerce

News co se dělo okolo vás

Hydronaut 01 - podvodní stanice

Publikováno 17.6.2013, 1852 shlédnutí

TV DIVE: V Čechách se bude opět provádět  podvodní výzkum. Umístnění nové podvodní stanice bude unikátní pro celou Evropskou unii. Stanice bude sloužit k výcviku lidí budoucích astronautů Evropské vesmírné agentury. Dlouhodobý pobyt pod vodou bude sloužit k testování lidí a techniky.

Minifestival Brno - UWfotografie

Publikováno 4.1.2013, 2559 shlédnutí

TV DIVE: Minifestival UW v Brně je festival pro začínající fotografy a filmaře. Posláním celé soutěže je především o dodání odvahy a kuráže všem podvodním fotografům. Podívejte se na letošní ročník, jaké to nové umělce v tvorbě filmu a fotografie máme. Kdo vyhrál tuto soutěž? To už v naší reportáži z Brněnského slavnostního večera.

Festival Voda Moře Oceány část II. -Steve Lichtag jeho potápěčské projekty v 3D

Publikováno 15.12.2012, 3416 shlédnutí

TV DIVE: Festival Voda Moře Oceány pokračuje vyprávěním Steve Lichtaga, který připravuje dva potápěčské velkofilmy v 3D. Jaké filmy to jsou? Jaké problémy vznikají při této filmové technice? Proč se museli vrátit z nákladného filmování bez jediného záběru? To vše v naší reportáži o novém projektu Steva Lichtaga.

Akce Bosna a Hercegovina - hledání munice v řece Sávě

Publikováno 10.12.2012, 4157 shlédnutí

TV DIVE: Jeden z našich nejzkušenějších policejní, potápěčských pyrotechniků René Pech vám bude vyprávět o své práci na misi v Bosně a Hercegovině. Spolu se svými kolegy potápěči zde odstraňovali nevybuchlou munici v řece Savě . Jaká je práce pyrotechnika? Jakou munici zde našli? To vše v reportáži o potápění v Bosně a Hercegovině.

Festival Voda Moře Oceány - Hluboká nad Vltavou 9. ročník část I.

Publikováno 5.12.2012, 3370 shlédnutí

TV Dive: 9. ročník festivalu Voda Moře Oceány , který se konal v říjnu roku 2012 v malebném městečku Hluboká nad Vltavou vám představíme v naší reportáži .Závěrečný gala-večer uváděl známý potápěč filmař Steve Loveček Lichtag. Uvidíte úžasný podvodní svět, tak jak jste ho nikdy nespatřili. Pojďte se podívat na festival Voda Moře Oceány spolu s námi.

Nová kniha - Historie potápění Československa

Publikováno 1.9.2012, 2504 shlédnutí

TV DIVE: Josef J. Dvořáček autor knihy vypráví o vzniku této unikátní encyklopedické knihy Historie potápění V zemích koruny České, Rakousko-Uherska, Československé Republiky, České a Slovenské republiky. Jak vše začalo ? Kde vznikla prvotní myšlenka, aby tato kniha vyšla? Jak dlohou vznikala? To vše v naší reportáži.

< predchozi
123
nasledujici >
Doporučená videa
Publikováno 15.1.2015
2317 shlédnutí
Potápěčské akce