Inzerce

Potápěčská technika

SUUNTO STAŽENÍ PRODUKTŮ - VYSOKOTLAKÉ GUMOVÉ HADICE vracení

Publikováno 23.9.2013, 3067 shlédnutí

TV DIVE: U omezené série vysokotlakých gumových hadic, používaných u počítačů SUUNTO s integrovaným měřením tlaku v lahvi a manometrů, byla naneštěstí zjištěna vada materiálu, která by mohla ovlivnit odolnost hadice. Více v našem sdělení!!!

 

 

Mares PRO TEC vyvažovací vesta

Publikováno 10.9.2013, 1641 shlédnutí

TV DIVE: Vyvažovací vesta Mares PRO TEC se vyznačuje velice dobrou skladností, variabilnosti a přizpůsobivosti vůči uživateli. Podívejte se na tento nový výrobek od renovované potápěčské firmy Mares

 

Hollis PRISM II - trimix rebreather

Publikováno 11.7.2013, 1860 shlédnutí

TV DIVE: Hollis Prism II je  CCR rebreather (zcela uzavřený regenerační přístroj)vhodný pro trimixové potápění, ideální pro vaše objevování otevřeného oceánu, jeskyně nebo vraků. Podívejte se na ponor s tím to potápěčským přístrojem na Blue Hole v Egyptě a pomalu se připravujte, že podobné přístroje budeme stále častěji potkávat, protože technický pokrok se nezastaví. 

Hollis Explorer Sport rebreather

Publikováno 4.7.2013, 2191 shlédnutí

TV DIVE:Hollis Explorer Sport je rekreační rebreather. Podívejte se na krátký film o tomto přístroji, který vám umožní až dvě hodiny volnosti bez bublinek a s použitím Nitroxu. Extremně bezpečný a pohodlny to je Hollis Explorer Sport rebreather pro rekrační potápění.

Mares HYBRID PURE MRS PLUS vyvažovací vesta

Publikováno 17.6.2013, 2329 shlédnutí

TV DIVE: Dnešní technika vám představí ideální potápěčskou vestu pro vaše cestování a to je od firmy Mares Hybrid Pure MRS plus. Podívejte se na možnosti toho to jacketu a zapřemýšlejte jestli se nehodí pro vaše cesty již nyní.

Instinct 12S Mares NEW regulátor

Publikováno 10.5.2013, 1711 shlédnutí

TV DIVE: Nejnovější produkt lídra potápěčské techniky Mares se jmenuje Instinct 12S . Těžiště automatiky je ve výrazně nižší hmotnosti a hydrodynamický design. Druhý stupeň Instinctu tvoří společně s prvním stupněm MR12ST nepokořitelnou dvojici. Podivejte se s spolu s námi na automatiku Instict 12S MARES v naší reportáži a inspirujete se.

 

< predchozi
123
nasledujici >
Doporučená videa
Publikováno 15.1.2015
2474 shlédnutí
Potápěčské akce