Inzerce

Potápěčský speciál

lom Vševily - potopení auta

Publikováno 3.3.2013, 3933 shlédnutí

TV DIVE: Lom Vševily nově budovaná potápěčská lokalita klubem AMERS dostala díky Jirkovi Soukupovu novou atrakci. Byl zde potopen vrak dodávkového auta Volkswagen. V reportáži Tomáše Kurfiřta máte možnost shlédnout , přípravu i samotnou akci dopodrobna. Podívejte se na lom Vševily s TV DIVE. 

 

Silvestr 2012

Publikováno 31.12.2012, 3079 shlédnutí

TV DIVE: Vybrané filmové pasáže, které se nevešli do reportáží a sami pochopíte proč. Co uvidíte? Převzetí nevhodné ceny - setkání potápěčů Buddy. Leštinka noční hra - nudisté přeruší natáčení. Senec - Zvonky štěstí v podání potápěčů Petra Večeři a Richarda Jaroňka. Podívejte se na sebe s troškou humoru.

lom Borek potopení autobusu

Publikováno 29.12.2012, 15704 shlédnutí

TV DIVE: Dnes již historické záběry potopení autobus Ikarus na lomu Borek. Jaký důvod byl umístnění tohoto artefaktu na dno lomu ? Jak složitá akce to byla? To vše v naší reportáži o vraku Ikaruse v lomu Borek.

Lom Jesenný - potápěčská fotografická soutěž Jesenský rak

Publikováno 2.12.2012, 4370 shlédnutí

TV DIVE: Lom Jesenný je známá potápěčská lokalita. Parta nadšených fotografů a fotografek se vrhala do studené vody a snažila se pořídit co nejlepší obrázky. Jesenský rak se konal již po osmé. Jak posoudila porota vzniklá podvodní díla? Kdo vyhrál hlavní cenu a kdo odešel poražen? ....pokud vůbec někdo odešel poražen. To vše v naší reportáži z Jesenského raka.

Senec - potápěčský karneval 2012 část II.

Publikováno 12.11.2012, 2985 shlédnutí

TV DIVE: Druhá část reportáže od Seneckých jezer na Slovensku. Ukážeme vám závěrečné vyhodnocení nejlepší maska 5. ročníku potápěčského karnevalu. Kdo má nejlepší a naopak nejhorší pálenku ? Jakou novou sexující hru si vymysleli učárnutí karnevalu. Na závěr vám zazpívají i známi potápěčští pardové v podání Petra Večeři a Richarda Jaroňka známého podvodního fotografa. To vše v naší reportáži.

Senec - potápěčský karneval 2012 část I.

Publikováno 1.9.2012, 3031 shlédnutí

TV DIVE: Senecké jezero je známá potápěčská lokalita.Tady se konal už 5. ročník potápěčského karnevalu. Více jak 60 masek, které se potopily pod hladinu Seneckého modravého jezera a okouzlily všechny návštevníky tohoto setkání. Uvidíte i moderujícího Richarda Jaroňka známého podvodního fotografa. To vše v naší reportáži.

< predchozi
123
nasledujici >
Doporučená videa
Publikováno 15.1.2015
2980 shlédnutí
Potápěčské akce